TOP TERIÉR 2009 SKCHT a F

nejúspěšnější teriér zahraničního člena
V-CE TOP STAFF 2009 SBTC CZ


L-2-HGA + HC gen. CLEAR
luxace patella 0/0

věk na foto 6 měs./mon.

 

 

 

 

 

video:
http://www.youtube.com/watch?v=irwJwwOTwR4

 

C.I.B., Multi Ch, JCh Annya Princess
Ambassador Sun

,,Nyna,,

Date of birth/ Dat.nar. 26. 12. 2007
Chovatel /Breeder: Ambassador Sun
Majitel /Owner: Ambassador Sun

  Annynka je elegantní černá žíhaná fenka, moderního
anglického typu, s krásnou výraznou hlavou, správným
nůžkovým skusem, je plnochrupá,
má nádherné velmi tmavé oči, správné uši.
Je kratšího formátu se silnou kostrou,
má vynikající krční a hřbetní linii, výborné úhlení
zadních nohou. Je nádherně osvalená.

Má vynikající charakter, s ostatními psy
se snáší velice dobře. Je také velmi temperamentní.
Výška Anny je 37 cm.

Anny se může pyšnit vynikajícím rodokmenem,
ve kterém naleznete velmi známá jména
šampionů mnoha zemí světa.
Tato úžasná fena byla vystavována celých 5 výstavních sezon se stále skvělými výsledky .
Její potomci se výborně prezentují na výstavách
u nás i v zahraničí.

Anny je ve svém věku stále v úžasné výstavní kondici,
je již maminkou štěňátek z vrhu D, H.
a babičkou našeho krásného vrhu I

Posudek Anny - věk téměř 5 let:
 
Judge: Jo Blacker - kennel Crossguns (GB)
Silná fena, předváděná ve vynikající kondici, hezký tvar hlavy, správný skus, tmavé oči, dobré uši, dobrá přední fronta, dobrá záď. Rovná hřbetní linie, dobře předvedená.
Posudek Anny - věk téměř 4 roky:
Judge: James Beaufoyovi - kennel Wyrefare (GB)
Krásná černá žíhaná fena, vyjímečných kvalit,
krásný výraz, dobře tvarované složené ucho,
správná morda, silný skus, silné nohy, správně stavěná přední fronta, správně úhlená ramena a končetiny, správná kostra, rovná hřbetní linie, vyjímečný jedinec.

Rodokmen- Pedigree


ITERCHAMPION
Grand Champion SK
Grand Champion CZ
Champion CZ
Champion SK
Champion MNE
Club Champion CZ

Junior Champion CZ
Junior Champion SK
Junior Club Champion CZ

Junior Club Champion SK

 Club Junior Winner SK Nitra 2008
CC, Club Winner SK Viničné 2009
CC, Danubius Winner SK Viničné 2010
Special Club Show Rybniky 2009 - BOB - 151 SBT
National Winner 2011

CRUFTS QUALIFICATION 2010

8 x CACIB
6 x BOB, 2 x Junior - BOB, Junior Res. BIG
BIG II


Special Club Show Rybníky 2009 - CAJC,J BOB, BOB

DATUM Výstavy Hodnocení Rozhodčí
  CAC Brno Excellent 2 Res. CAC Polgar Andráš
08. 09. 2012 Club Show Szekesfehérvár HU excellent 1 CAC - open class George Earle (Judael  - UK)
  Club Show Kolesa 2012 excellent 2 - honor class Mark Davies  (Sebsonic-UK)
07. 01. 2012 CAC Brno excellent 1, CAC Veverková Věra
05. 11. 2011 CACIB Praha excellent 2, Res CAC, Res. CACIB Vojáčková Hana
17. 09. 2011 CAC Brno excellent 2, Res.CAC Petrusová Hana
16. 07. 2011 CAC Mladá Boleslav excellent 1, CAC, CAC ČMKU, National Win. Beradze Iuza
25. 06. 2011 CACIB Brno excellent 2, Res CAC Hrabáková Olga
11. 06. 2011 Club Show Kolesa Excellent 4 Jim  Beaufoy (GB Wyrefare)
22. 05. 2011 CACIB Litoměřice excellent 2, Res CAC Lothary Ortlieb
21. 05. 2011 CAC Litoměřice excellent 1, CAC Vojáčková Hana
14. 05. 2011 CACIB Praha excellent 2, Res CAC Řehánek Petr
07. 05. 2011 CACIB Lódź excellent 2, Res CACIB Silviane Tompousky (F)
07. 01. 2011 CAC Olomouc Excellent 1, CAC Polehňa František
21. 11. 2010 CACIB Nitra Excellent 1, CAC, CACIB František Szalai (SK)
20. 11. 2010 CACIB Nitra Excellent 2,Res. CAC Westwood Andrew (GB)
19. 11. 2010 Terrier Club Show Nitra Excellent 3 Danny Gilmour (UK)
09. 10. 2010 CACIB České Budějovice Excellent 2,Res. CAC Vojáčková Hana
02. 10. 2010 Special Show Celje Excellent 2, Res. CAC Sean Delmar (IRL)
01. 10. 2010 Euro Dog Show Celje Excellent Stefan Sinko ( SLO)
22. 08. 2010 CACIB Bratislava Excellent 1, CAC, CACIB, BOB, Pavol Seman
21. 08. 2010 CACIB Bratislava Excellent 1, CAC Rade Dakič (SRB)
21. 07. 2010 CACIB Cetinje Excellent 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2. Pierluigi Burrati (IT)
22. 07. 2010 CAC Kotor Excellent 1, CAC, BOB Nemanja Jovanovič (MNE)
24. 07. 2010 CAC Split Excellent 2, Res. CAC Mladen Ercegovič (HR)
25. 07. 2010 CACIB Split Excellent 2, Res. CAC Monique V. Brempt (BE)
25. 06. 2010 WDS Herning Denmark Excellent 4 Champion class Andrzej Kazmierski (PL)
19. 06. 2010 CACIB Brno Excellent 1, CAC, CACIB Vojáčková Hana
22. 05. 2010 CACIB Litoměřice excellent 2 Res. CAC ing. Jana Daňková
15. 05. 2010 Central East European Winner Excellent 1, CAC Kamen Litov (Bg)
15. 05. 2010 CACIB Bratislava Excellent 2, Res. CAC, Res. CACIB Bučko Stanislav (SK)
10. 04. 2010 NVP Ostrava Excellent 2, Res. CAC Adlt Vladimír
28. 03. 2010 Special Club Show Viničné Excellent 1, CC, Danubius Winner Hrabáková Olga
27. 03. 2010 NVP Nitra Excellent 2, Res. CAC Havelka Tibor (SK)
07. 02. 2010 DUO CACIB Brno Excellent 3 Kevin Brown (GB)
24. 10. 2009 MVP České Budějovice Excellent 1, CAC, Res. CACIB Petrusová Hana
08. 10. 2009 Interra show Bratislava Excellent Kevin JONES (GB)
09. 10. 2009 WORLD Dog Show BA Excellent 4 Offene class Stefanescu Cristian ( RO)
26. 09. 2009 Celje 2xCACIB Excellent 1, CAC, CACIB Kornelija BUTRIMOVA  (LIT)
27. 09. 2009 Celje 2xCACIB Excellent 1, CAC, CACIB, BOB Luis GORJAO HENRIQUEZ (P)
20. 09. 2009 CAC Zielona Góra PL Excellent 1, CWC Andrzej Pławiński (Pl)
13. 09. 2009 Special Show Pardubice Excellent 2, Res. CAC Deres Taťana (RU)
29. 08. 2009 MVP Mladá Boleslav Excellent 2, Res. CAC Beradze Iuza (GEO)
23. 08. 2009 Centennial Winner Wels Excellent 1, CACA Dr. Shemel Andreas (A )
20. 06. 2009 Special Show Rybníky Excellent 1, CAJC, BOB 151 SBT Jurek-Erenska Malgorzata
13. 06. 2009 MVP Klatovy Excellent 1, CAJC,  J-BOB, J Res.BIG Vojáčková Hana
07. 06. 2009 CACIB Portorož Excellent 2, Res. CAC, Merriam David (USA)
06. 06. 2009 CACIB Portorož Excellent 1, CAC, CACIB, Crufts Qualif. Stefanescu Cristian ( RO)
31. 05. 2009 CAC Hrušica Excellent 1, CAC, BOB Kavčič Marija (SLO)
23. 05. 2009 MVP Litoměřice Excellent 1, CAC, CACIB, BOB Hrabáková Olga
17. 05. 2009 NVP Jelenia Góra Excellent 1, CWC Jarosław Grunt (PL)
10. 05. 2009 MVP Bratislava Excellent 1, CAC, Res. CACIB Leonova Natalija - RUS
09. 05. 2009 MVP Bratislava Excellent 1, CAC, Kanás Róbert (SK)
02. 05. 2009 MVP Praha Excellent 1, CAC, Volšická Jiřina
29. 03. 2009 Club Show Viničné Excellent 1, CAC, CLUB WINNER Alexič Čedomir (SRB)
28. 03. 2009 CVP Nitra Excellent 1,  CAC Szalai František (SK)
02. 11. 2008 Club Show - SK Excellent 1,CAJC JUN. CLUB WINNER Korózs Gábor - HU
01. 11. 2008 MVP Nitra - SK Excellent 1,CAJC, Król Piotr - PL
04. 10. 2008 Klubová výstava Budapešť Excellent 4 Coble Harry - GB
03. 10. 2008 EUROPEAN Show Excellent Carlos-Fernandez Renau-Esp
28. 09. 2008 České Budějovice Excellent 1, CAJC Havelka Tibor
20. 09. 2008 Special Show Praha VN1 Vojáčková Hana
07. 09. 2008 Joe Mallen - Rakousko VN4 Kay Aspin (GB)
21. 06. 2008 Club Show Náměšť na Hané VN1 Hrabáková Olga
24. 05. 2008 MVP Nitra VN1 Siv Jernhake -Sveden
04. 05. 2008 CVP Bánská Bystrica SK VN1 Massimiliano Mannucci (IT)
















Special Club Show SKCHT a F Viničné 2010 CC, Danubius Winner

Jacob and Annya